Padel: bajnokokat avatott az utánpótlás

A sportág első junior országos versenyének a szentendrei Padel Club Bravos adott otthont.

Három korosztályban közel negyven ifjú padeles vett részt a versenyen.

A Magyar Padel Szövetség Junior Országos Padel Bajnokságán közel negyven fiatal indult három korosztályban, a kilenc évestől a 16 évesig. A MAPASZ először látta elérkezettnek az időt fiatal történelme során, hogy a junioroknak is megrendezze az országos bajnoki címet adó versenyt, hiszen az utóbbi években megsokszorozódott a padelt játszó fiatalok száma.

Az U10 korosztályban a győzelmet Kerekes Milán és párja, Orbán Arisztid szerezte meg. A második helyezett Kosztoványi Brúnó és Szűcs Milán lett, míg a bronzérmes Kristyán Ádám és Boros Balázs.

Az U12 korosztályban a Giovantsis Noel, Balázs Dávid duó diadalmaskodott, míg ezüstérmes helyen Aczél Ádám és Hollósi Bence végzett, a harmadik helyen Tóth Barnabás és Olasz Botond végzett.

Az U14 és U16 összevont korosztályban a győzelmet a fiatal válogatottjaink, Barátosi Kristóf és Winkler Marcell szerezték meg, akik 9-2 arányban nyerték a döntőt Aczél Máté és Révész Balázs ellen. A kategóriában bronzérmet nyert Tóth Maximilian és Maxi Grossman.

FORRÁS:

sport, játék, szórakozás

PADEL - PADEL - PADEL

Nyitvatartás változás!

HÉTFŐ 09:00 – 21:00 KEDD 09:00 – 21:00 SZERDA 09:00 – 21:00 CSÜTÖRTÖK 09:00 – 21:00 PÉNTEK 09:00 – 21:00 SZOMBAT 09:00 – 21:00 VASÁRNAP